Cassiy problémy

Nuda

15. července 2012 v 20:55 | Cassia
Jsou prázdniny a Cassia se nudí. Ráno kolem deváté vstane, umyje se, nají se a přemýšlí, co bude dělat. Napadne ji jen jediné - zapne PC. Za chvilku je oběd, naobědvá se tedy, podívá se do TV programu, zjistí však, že nic nedávají. Jde zpátky k PC. Je večer. Cassia se jde navečeřet, poté jde zpět k PC. Odbije sedmá hodina večerní, Cassia zapíná TV a startuje rotoped. Odbíjí osmá večerní, vrací se k PC. Budík ukazuje jedenáct večer, Cassia jde spát. Co je tohle za život? Mizerný. Ovšem co jiného dělat? Kdo poradí?!

Dobré známky

27. dubna 2012 v 17:28 | Cassia
Když někam přijdu a řeknu, že mám na vysvědčení téměř samé jedničky a to jsem ve druháku na střední škole, tak většina lidí mě pochválí a někteří rodičům skrytě závidí, protože například jejich dítě už má ve třetí třídě nějakou tu trojku na vysvědčení. Obvykle v tom vidí plus, vždyť co by naši chtěli víc? Jenže ono to tak jednoduché opravdu není. To však už vidí jen málokdo.
Každý můj neúspěch působí radost mým spolužákům. Někteří se radují skrytě, aby mi neublížili, další mě zlehka popíchnou a pak se se mnou zasmějí a ti další mi to bez okolků vmetou do tváře a baví se tím, že je neumím odpálkovat. A těch pár dalších mě radši za zády pořádně vysměje, vždyť mi to přeci patří, nebo ne?
Občas se na své známky zlobím, jsou to ony, kdo působí, že se se mnou lidi ze třídy téměř nebaví. A to se doma neučím! Tak co mám dělat víc? Psát schválně špatné odpovědi, ikdyž je znám perfektně? Mám dělat, že to nevím, přestože toužím po tom, aby se mě na to učitelka zeptala?
Tak co mám dělat?
 
 

Reklama