Otázky

28. července 2018 v 23:15 | Cassia
Jednou z věcí, které jsou pro Cassiu typické, je láska ke všem dotazníkům, formulářům, anketám a jejich vyplňování. Jeden takový dotazník tady máme:
1.Co je pro Tebe důležitější, kosmetika nebo oblečení? Nepřikládám zvláštní důležitost ani jednomu, ale pokud si musím vybrat, tak asi oblečení. Přeci jen - pohodlné oblečení ovlivňuje pohodu člověka více než kosmetika.
2. Splnil se Ti někdy nějaký velký sen? Poněkud zahořkle mám pocit, že mé sny se plní všem okolo. Aneb sleduju, jak moje kamarádka dostala mého vysněného kluka, další je momentálně těhotná a vybrala jméno, které bych zvolila i já...
3. Pokud jsi bruneta -- laškovala si někdy s myšlenkou být blond? (nebo naopak) Ne. Více by mě lákaly červené či fialové vlasy. Ikdyž takhle... Líbí se mi na ostatních, netuším, jak bych v tom vypadala já.
4.Je nějaké zvíře, které bys nikdy nechtěla mít? Pavouci, hadi.
5. Jaký trapas co se stal tobě, Ti opravdu utkvěl v paměti? Já jsem takový chodící slon v porcelánu, trapasů je spousta. Hodně často se mi stává, že nepoznávám lidi, které znám a tak.
6. Pamatuješ si na první větší pusu, a jaká byla? Pamatuju. Byla velmi rychlá, protože proběhla v okamžiku, kdy přicházela moje babička.
7.Jakou nejhorší, nejpodlejší věc jsi někdy udělala člověku, kterého nemáš/nemělas ráda? Nějak mě nic nenapadá. Docela věřím na karmu + lidí, které bych neměla ráda není tolik.
8. Na čí koncert bys rozhodně šla? Kabáti jsou jistota.
9. Jaký je tvůj nejoblíbenější obchod -- oblečení? New Yorker. Vzhledem k tomu, že módu jinak nesleduju, tak mi přijde, že v New Yorkru vždycky najdu to, co se momentálně nosí.
10. Jaké jídlo si nějčastěji dáváš v restauraci? Často hranolky nebo krokety, protože ty si jinde nemám možnost dát.
11. Chtělas někdy zhubnout? (tuším, že odpověď bude ano=)) Samozřejmě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chutná vám jahodová čokoláda?

Ano
Ne
Nevím, ještě jsem ji nejedl/a

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama