Konečně druhák

7. května 2017 v 11:50 | Cassia |  Cassiy třídy
Historicko-literární studia se ukázala jako ten správný obor pro Cassiu, takže po úspěšně zakončeném prvním ročníku (nejhorší známka byla 1-) nastoupila do ročníku druhého.
Stále bydlí na bytě, zajelo se mnoho rituálů a celkově to funguje ke spokojenosti všech. Nicméně čím dál reálnější je fakt, že jedna spolubydlící bude odjíždět na Erasmus na Baleáry, takže přibude nový člen domácnosti. Cassiu to trochu... zneklidňuje, rozhodně to bude velká změna, ačkoli si s budoucí spolubydlící rozumí velmi dobře.
Skupina, se kterou se Cassia baví se rozšířila ještě o Lenku, i když s tou jde spíš o ty zdvořilostní řeči, protože Leni není nijak zvlášť výřečná. S B-Č a M se Cassia už tolik nevídá. A vlastně ani s A tolik ne. Naopak I často chodí na návštěvu ke Cassie na byt, koukají spolu na filmy a plánují vraždy postav ve své společné detektivní povídce.
Starost o domácnost je stále stejná, nicméně Cassia začala občas využívat k nakupování Globus a každý čtvrtek si dopřává pizzu.
Ve škole se zdá všechno v pořádku, nyní však Cassia na stoupila na praxi, která se zdá poněkud záludnější, než by Cassia čekala. Tak na ni myslete, ať všechno zvládne.
Prostředí na tomto oboru je stále stejně příjemné, nyní přibyl nový vyučující - ten samý, u kterého bude Cassia psát bakalářskou práci.
V menze je jídlo stále nic moc, ale především proto, že se tam Cassia dostává až kolem 13. hodiny, a to už je téměř vše vybráno.
Naposledy Cassia dočetla knížku Pride and Prejudice a momentálně se baví u Zaklínačky Loty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chutná vám jahodová čokoláda?

Ano
Ne
Nevím, ještě jsem ji nejedl/a

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama