Věra

14. prosince 2013 v 21:31 | Cassia |  Cassiy přátelé
Nejvýraznější postavou Cassiy třídy je jednoznačně Věra. Bez ní by to nebylo ono. Všichni učitelé o ní slyší na každé poradě, většina studentů ji zná minimálně dle jména, většina i podle hlasitého projevu. Baví se s každým, neuznává předsudky. Je velkou milovnicí filmů a seriálů, především komedií. Její všeobecný přehled je dechberoucí, a přestože vypadá jako hloupý tvor, je velice chytrá a nadaná, ale líná. Cassia s ní velice ráda diskutuje, baví se o všem možném. Má zajímavé názory. Neohlíží se na názory jiných - nepodřizuje se jim, říká svůj náhled na věc, ale dokáže připustit, že se mýlí. Nečiní jí problém jít proti davu.
Cassia ji oslovuje různě, stejně jako ostatní. Většina učitelů jí říká Věro, někteří Věrko. Od spolužáků má různé přezdívky - Vlasta pasta pívo chlastá (takto se podepsala do pokladnického sešitu), Kyselina (nejnovější - na stužkováku splácala všechno možný), Vědruš/ka (Cassiy výhradní oslovení, jednou se přeřekla a Věře už to zůstalo), Věruška-Beruška (oslovení z hor).
Na světě je stejně jako Lucis o pět měsíců déle než Cassia. Je výraznější samostatnější než Cassia, vlastní celkem 4 bratry. Má opravdu dlouhé vlasy, o které však nijak výrazně nepečuje a nosí je stále stažené v drdol/culíku. Celkově není barbína, make-up jí vážně nic neříká. Oblečení preferuje taktéž klučičí a sportovní. Je velmi aktivní a živá. Taktéž nosí brýle, bez nich je slepá jako krtek (ostatně další přezdívka - Krtka, ale dělá pouze ve čtrvrtek - protože se to rýmuje). Postavou je štíhlá.
Již na adaptačním kurzu si padly do oka (teda Věruš si padla do oka s každým). Celý prvák spolu seděly, poté ale přišla Zdenina a bylo to v čudu.
Jen málokdy se s Cassiou pohádá.

A dneska spolu byly na Hobitovi 2.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chutná vám jahodová čokoláda?

Ano
Ne
Nevím, ještě jsem ji nejedl/a

Komentáře

1 Eli Eli | Web | 7. ledna 2014 v 23:29 | Reagovat

:) Zaujímavé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama