Lucis

15. července 2013 v 22:45 | Cassia |  Cassiy přátelé
Asi jedinou pořádnou kamarádkou, kterou získala Cassia na střední škole je Lucis. Oficiálně Lucie, případně Lucka nebo Lucuš. V sestřině podání také Lucina. :D
Na světě je o necelých pět měsíců déle než Cassia, tedy zanedlouho oslaví již devatenácté narozeniny. Má středně dlouhé světle hnědé vlasy, trpí astigmatismem (oční vada). Postava je znatelně štíhlejší než Cassiy.
S blogováním má také své zkušenosti, momentálně ale vlastní (i když se o něj nestará) pouze blog s Cassiou - www.luciska-zdenicka.blog.cz
Miluje malé děti, stejně tak Cassia. Bydlí na sídlišti v Kutné Hoře. Domov obývá s rodiči a s o tři roky mladší sestrou Marťou. Navštěvuje stejnou školu jako Cassia, ovšem jiný obor - ne ekonomické lyceum, ale obchodní akademii.
S Cassiou se seznámily při druhé hodině tělocviku, kterou měly společnou. Nyní obě mají uvolnění. Ve druhém ročníku si místo tělesné výchovy užívaly snídaně v cukrárně. Zatím se nijak vážně nepohádaly, především proto, že Lucis je velmi přizpůsobivá a dokáže se omluvit. (Někdy tím člověka i rozčiluje.) Drobné střety však výjimkou nejsou. Lucis pomalu zapadá do Cassiyiny rodiny, naopak to nefunguje.
Ve škole se denně zdraví, o prázdninách Cassia jezdí do města za Luciskou. Rozhodně se spolu nenudí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chutná vám jahodová čokoláda?

Ano
Ne
Nevím, ještě jsem ji nejedl/a

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama